Uctěme s HAE Junior světový svátek štědrosti Giving Tuesday

1. 11. 2023

Jako v předchozích letech se pacientská organizace HAE Junior opět zapojí do světového Dne štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday, který připadá na úterý 28. listopadu 2023. Zájemci tak mohou podpořit příští ročník projektu „Edukační pobyt HAE Junior“. Prvním 25 štědrým dárcům, kteří v rámci Giving Tuesday podpoří náš projekt, pošleme jako poděkování náš nový osvětový kalendář na rok 2024 s kresbami HAE juniorů.

Každoroční edukační pobyt HAE Junior je vůbec nejvýznamnější event v životě naší komunity. Umožňuje totiž osobní setkání a výměnu zkušeností mladých pacientů se vzácnou poruchou imunity HAE a jejich příbuzných, kteří se sjedou z celého Česka. Součástí programu jsou odborné přednášky českých i zahraničních expertů na HAE, praktické workshopy, konzultace, ale i osvětové a sportovní aktivity pro děti s HAE. O letošním ročníku pobytu si můžete více přečíst v této reportáži.

Výtěžek z letošní kampaně Giving Tuesday nám pomůže financovat další ročník pobytu v roce 2024, jehož program nyní připravujeme.

Do kampaně Giving Tuesday se může zapojit každý, a to finančním darem nebo šířením příspěvků na svých sociálních sítích. Více informací najdete v sekci Jak se zapojit na oficiálních stránkách: www.givingtuesday.cz.

Jako vždy uvítáme vaši virtuální podporu osvěty o nás a nemoci HAE sdílením a lajkováním našich příspěvků na sociálních sítích 🙂

O Giving Tuesday

Giving Tuesday neboli „Štědré úterý" vzniklo v roce 2012 s jednoduchou myšlenkou: vytvořit den, který bude, v kontrastu s Black Friday, inspirovat lidi ke štědrosti a dobrým skutkům. V posledních letech se tato myšlenka rozrostla v globální hnutí, jež inspiruje stovky milionů lidí po celém světě k dárcovství, štědrosti a spolupráci. 

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase
ČEZ

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2024 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>