Vysportujte body pro edukační rodinný pobyt HAE Junior

7. 4. 2022

Také rádi vítáte jaro zdravým pohybem?

Ať už milujete jízdu na kole či na koni, bruslení, nebo obyčejnou chůzi (klidně i s kočárkem) – díky programu EPP: Pomáhej pohybem nyní zúročíte své úsilí ve prospěch dobré věci a umožníte organizaci HAE Junior pomáhat pacientům!

A věděli jste, že sportem můžete podpořit dobročinné projekty a pomoci potřebným?

Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci EPP (dostupné pro iOS i Android), vyplnit profil, zvolit typ aktivity a spustit měření. Za každý krok/čas strávený pohybem se vám počítají body, které pak můžete po ukončení věnovat projektu Edukační rodinný pobyt HAE Junior 2022. Čím více bodů, tím vyšší šanci máme získat cílovou finanční částku s podporou Nadace ČEZ.

Z letního edukačního pobytu HAE Junior se stala každoroční tradice a jedinečná příležitost pro setkání a stmelení pacientských rodin, které zde motivujeme k výměně zkušeností, ale také pro podporu vzdělávání pacientů a posílení naší pacientské komunity. Finanční příspěvek z projektu EPP umožní účast více pacientských rodin než v předchozích letech a zajímavější program. Podporou tohoto projektu v rámci programu Pomáhej Pohybem nám zároveň pomůžete šířit osvětu o vzácném onemocnění HAE mezi tisíci uživateli aplikace EPP v celé České republice.

Už nyní můžete začít sbírat body a přihlásit se do týmu HAE Junior & FRIENDS (kód dahrwy). Náš projekt je spuštěn na platformě Pomáhej pohybem od poloviny dubna.

Děkujeme za pomoc a nezapomeňte informovat a zapojit své přátele a rodinu!

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase
ČEZ

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2024 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>