Program HAEi LEAP 2024 otevírá registrace 

11. 10. 2023

Pacientská organizace HAE Junior sdílí členům své komunity pozvánku na registraci do mezinárodního programu HAEi LEAP 2024. Registrace je otevřená do neděle 12. listopadu 2023 na této stránce. Proč a jak se mohou zájemci do programu přihlásit, se dočtete na dalších řádcích.

Co je to program HAEi LEAP a komu je určen?

HAEi LEAP je vzdělávací program, který pořádá mezinárodní organizace HAEi s cílem vychovat budoucí generaci obhájců práv HAE pacientů po celém světě. Program zahrnuje 3denní seminář v zahraničí s osobní účastí, který proběhne v polovině dubna 2024, a následný dvoutýdenní výcvik probíhající online. Vzdělávání se zaměřuje na dovednosti, jako jsou vedení průzkumu, prezentace projektu a jeho výsledků, tvorba obsahu na webu a sociálních sítích, mluvení na veřejnosti atd. – to vše je tematicky zacíleno na problematiku obhajoby práv pacientů.

Zájemci z celého světa se mohou registrovat spolu se svou spádovou pacientskou organizací. V rámci přihlášky je nutné natočit krátké sebeprezentační video (do 60 sekund), napsat krátký dopis o vaší motivaci pro zapojení do projektu a stručně představit koncept projektu na podporu své HAE komunity, který byste chtěli po dokončení tréninku uskutečnit ve své zemi. Realizace projektu bude finančně podpořena grantem.

Jaké jsou podmínky registrace?

Do programu se mohou zaregistrovat nejen samotní HAE pacienti, ale i jejich sourozenci nebo příbuzní ve věku od 16 do 25 let. Účastníci musí být členy místní pacientské organizace – v našem případě HAE Junior. Zároveň by měli být schopni komunikovat v angličtině a samostatně absolvovat zahraniční cestu na místo tréninku. Podmínkou je také možnost zúčastnit se jak 3denního semináře v polovině dubna 2024, tak následujícího online vzdělávání, které potrvá 14 dní.

Bližší informace o náplni programu HAEi LEAP 2024, včetně videí, najdete na stránce: 

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase
ČEZ

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2024 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>