Oslavte s HAE Junior Giving Tuesday 2022

3. 11. 2022

Pacientská organizace HAE Junior se opět zapojí do světového Dne štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday dne 29. listopadu 2022. Letos jsme registrovali projekt Vzácný edukační pobyt s HAE Junior na podporu dalšího ročníku letního pobytu pro pacientské rodiny v roce 2023.

Každoroční edukační pobyt HAE Junior je „vzácný” a výjimečný tím, že nabízí jedinečnou příležitost pro děti a mládež se vzácnou poruchou imunity HAE a jejich rodiče, aby se osobně setkali, vyměnili zkušenosti a aby se společně vzdělávali. Rok co rok se přidávají další pacientské rodiny, které se zajímají o to, jak zmenšit negativní dopady nemoci na kvalitu svého života. Program pobytu obvykle zahrnuje odborné přednášky, workshopy, konzultace, vzdělávací aktivity pro děti i jejich rodiče. O letošním ročníku si můžete více přečíst ZDE.

V rámci Giving Tuesday letos registrujeme projekt s názvem Vzácný edukační pobyt s HAE Junior, jehož cílem bude podpořit realizaci letního pobytu i v roce 2023. Do kampaně Giving Tuesday se může zapojit každý. Více informací najdete v sekci Jak se zapojit na oficiálních stránkách: www.givingtuesday.cz/.

Jako vždy uvítáme vaši virtuální podporu naší osvěty na sociálních sítích 🙂

O Giving Tuesday

Giving Tuesday neboli „Štědré úterý" vzniklo v roce 2012 s jednoduchou myšlenkou: vytvořit den, který bude inspirovat lidi k tomu, aby konali dobro. V posledních letech se tato myšlenka rozrostla v globální hnutí, jež inspiruje stovky milionů lidí po celém světě k dárcovství, štědrosti a spolupráci. 

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>