Nová spolupráce s Národním zdravotnickým informačním portálem (NZIP)

20. 4. 2023

Naše pacientská organizace zahájila partnerství s portálem NZIP, který slouží českým pacientům i odborníkům jako oficiální zdroj zdravotnických informací. V sekci Pacientské organizace tak nově najdete profil HAE Junior s představením naší činnosti i základními informaci o diagnóze HAE. Partnerství však spočívá také ve vzájemném propojení s pomocí odkazů a loga, sdílení zajímavých článků za účelem osvěty.

Jsme rádi, že se tak díky NZIP dozví o nemoci HAE, pacientské komunitě a novinkách další zájemci o zdravotnická témata či nediagnostikovaní pacienti.

O NZIP

Portál vznikl v roce 2020 s cílem poskytovat laické i odborné veřejnosti prověřené informace týkající se zdraví, diagnóz, terapií, zdravotnických center, ale i prevence nebo pacientských organizací. Zakladatelé tak chtěli reagovat na chybějící zdroje, které by na internetu poskytovaly garantované, oficiální informace z oblasti zdravotnictví. Články a texty na NZIP připravují specialisté ve svých oborech s důrazem na aktuálnost, odbornost i přístupnost informací.

Portál NZIP funguje pod záštitou Ministerstva zdravotnictví České republiky ve spolupráci s Českou lékařskou společností Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP), Státním zdravotním ústavem a Ústavem zdravotnických informací a statistiky České republiky. Stránky se těší vysoké návštěvnosti a provozovatelé plánují nadále rozšiřovat nabízený obsah o další sekce a články.

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase
ČEZ

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2024 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>