Memsource podporuje mezinárodní aktivity HAE Junior

17. 8. 2021

Spolupráce na globální úrovni je klíčem k úspěchu pro zvýšení kvality života pacientů se vzácnými onemocněními, což platí nejen pro spolupráci odborníků, ale i zapojení pacientských organizací. Od svého založení se proto pacientská organizace HAE Junior pravidelně zapojuje do globálních projektů, konferencí a kampaní na zvýšení povědomí o vzácné poruše imunity HAE.

Neobejdeme se tudíž bez překladů různých materiálů pro celosvětové kampaně (Rare Disease Day), přípravy prezentací v angličtině pro zahraniční konference (vědecká konference v Budapešti) nebo aktivní účasti v evropských pracovních skupinách pro pacienty (ERN-RITA RIPAG). Krom toho nyní pomáhají naše pacientské příběhy zvyšovat povědomí o HAE Junior také v USA, a to díky jejich překladu a publikaci v angličtině na partnerském portále Patient Worthy.

Vzhledem k těmto bohatým nadnárodním aktivitám velmi vítáme partnerství se společností Memsource, která nám poskytla pro bono licenci na překladatelskou platformu, která s pomocí AI podporuje 500+ jazyků, 50+ formátů dat a 30+ nástrojů strojového překladu.

V Memsource jsme hrdí na to, že může spolupracovat s HAE Junior, a napomoci tak prospěšnému poslání této organizace. Zlepšování kvality života mladistvých, kteří trpí hereditárním angioedémem, a rozvoj spolupráce se zdravotníky jsou iniciativy, které podporujeme s radostí.“ shrnuje přínos partnerství Brittany Nelson, Community Specialist, Memsource.

Tým HAE Junior si velmi váží pomoci nového partnera a děkuje za podporu mezinárodních aktivit a projektů.

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>