Poháry HAEro Games 2021 už mají své vítěze

5. 8. 2021

Pacientská organizace HAE Junior uspořádala druhý ročník HAEro Games, který probíhal v rámci letního edukačního rodinného pobytu HAE Junior na začátku srpna 2021. Celkový program byl zaměřený na téma „Máme velké sny pro HAE Juniory”. V rámci heroických her HAEro Games měli mladí účastnici možnost zapojit se do různých zážitkových aktivit zaměřených na osobní rozvoj, objevovaní vlastního nadaní a podporu schopností a dovedností, které by jim mohly pomoci lépe zvládnout život s HAE. Všechny zúčastněné děti se tak staly vítězi HAEroických pohárů za rok 2021.

Program edukačního pobytu pro rodiče juniorů zahrnoval několik odborných přednášek, důležité jednaní pacientské organizace, besedy, individuální konzultace a různé workshopy.

Projekt se uskutečnil s podporou našich partnerů Pharming, Kalvista Pharmaceuticals, Heliové balonky, Počítače dětem, Sdružení pro Plazmaferézu a mnoha dalších individuálních dárců. Během pobytu přijali členové HAE Junior také své termosady první pomoci, které pacientská organizace pořídila za podpory Nadace ČEZ.

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>