Zveme mladé kreativce z řad HAE pacientů k účasti na nové výtvarné výstavě

7. 5. 2024

Na rok 2025 naše organizace plánuje další výtvarnou výstavu HAE juniorů z České republiky a z celé Evropy. Výstavy obrázků jsou již osvědčeným nástrojem, jak kreativně a cíleně šířit povědomí o HAE mezi politiky, studenty medicíny a širší veřejností. Zároveň nabízí výstava i odborníkům novou, obohacující perspektivu nad vzácným onemocněním, s nímž mají primárně zkušenost pouze po vědecké nebo klinické stránce.

Téma výstavy je „Moje inspirace” a přeje si představit hrdiny, reálné i fantastické postavy či bytosti, stejně jako radosti, jež provázejí životy malých umělců a zároveň jim pomáhají překonávat těžkosti spojené (nejen) se vzácným onemocněním HAE. Abychom mohli výstavu uskutečnit, zveme zájemkyně/zájemce, ať nám pošlou svá díla do 12. prosince 2024. Přijímáme obrázky namalované s pomocí vodovek, akvarelu nebo temper, ale i celoplošné kresby ve formátu A3 nebo A4 na výšku. 

Zapojit se mohou děti a mládež z Česka i zahraničí ve věku do 18 let – HAE pacienti, jejich sourozenci, spolužáci, kamarádi a další blízcí.

Pro přihlášení prosíme zájemce/jejich rodiče, aby do 12. prosince 2024 odeslali své obrázky a požadované údaje vyplněním tohoto formuláře:

HAE Junior výtvarná výstava – přihlašovací formulář pro tvůrce

Děkujeme za Váš zájem zapojit se do výtvarné výstavy na téma „Moje inspirace”, kterou plánuje pacientská organizace HAE Junior na rok 2025. Prosíme o vyplnění požadovaných informací a o nahrání autorského obrázku ve formátu JPEG a ve vysokém rozlišení (min. 600 dpi). Pokud nemůžete poslat své dílo elektronicky, prosíme o vyplnění údajů a namísto nahrání zaškrtněte políčko „Mám zájem zaslat obrázek poštou.“ Následně se Vám ozveme s instrukcemi, jak na to.

Pro jakékoli dotazy nás prosím kontaktujte na: info@haejunior.cz.

Děkujeme!

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase
ČEZ

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2024 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>