Obnovujeme výtvarnou výzvu HAE Junior

24. 5. 2022

V říjnu 2022, v době českého předsednictví v Radě Evropské unie, připravuje pacientská organizace HAE Junior výtvarnou výstavu na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a to pod záštitou paní předsedkyně Markéty Pekarové Adamové. Téma a název výstavy je nadále Silnější než HAE. Cílem je zviditelnit talent HAE juniorů a zároveň zvýšit povědomí o vzácné poruše imunity hereditární angioedém (HAE).

Zveme zájemce, ať nám pošlou své další kresby či obrázky do 7. srpna 2022. Do výstavy je možné se zapojit obrázky a kresbami na papíře o formátu A3 nebo A4. Zúčastnit se mohou děti a mládež z Česka i zahraničí ve věku do 18 let – HAE pacienti, jejich sourozenci, spolužáci, kamarádi a další blízcí.

Pro přihlášení prosíme zájemce/jejich rodiče, aby do 7. srpna 2022:

  1. elektronicky poslali své naskenované výtvory ve vysokém rozlišení na adresu: info (zavinac) haejunior.cz. Na úvod, prosím, napište: „Pro výstavu HAE Junior".
  2. zároveň spolu s elektronickým souborem uvedli název přihlášeného obrazu, jméno/přezdívku autora, věk, město a sdělení: „Souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace výstavy a se zveřejněním těchto údajů pro účely propagace projektu. Dále uděluji zasláním výtvarného díla organizaci HAE Junior z.s. licenci k jeho použití, a to jeho celku i částí, jak v elektronické, tak v tištěné podobě.

Další informace o projektu zveřejníme během září 2022.

Děkujeme a těšíme se na vaše výtvory!

Kontakt

HAE Junior z.s.
Wichterlova 2372/8, 
Praha 8, 182 00
IČO 08749787

info (at) haejunior.cz

Kontakt pro novináře:
media (at) haejunior.cz
 

Napište nám

Podpoříte nás?

Vaše finanční dary můžete také posílat na náš bankovní účet 2001782429/2010.

Podporovatelé

PharmingTakedaKalvistaLekarna.cz
CSL BehringPatient worthyPhrase

Národní & Mezinárodní afiliace:

Logo EurodisAIPČeská asociace pro vzácná onemocněníPacientský hub
Národní zdravotnický informační portál
ERN RITA
Adalo Solutions s.r.o. © 2020 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Darujte
tady >>
Darujte tady >>